Efdal Organizasyon 

Tel 05415586171 

 efdalorganizasyon@gmail.com

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.

Sünnete uygun islami bir düğünüm nasıl olacak

Bizler hassasiyetlerinize önem vererek yıllardır bu işi yapıyoruz, titiz ve dürüst bir şekilde.   Endişelenmeyi bize bırakın.


Düğün başlamadan program öncesinde her iki  aile ile istişare yapıyoruz.
Sahneye davet etmeden önce gelin ve damatla görüşüyoruz
Tüm hazırlıklar sonrasında misafirlerimize hoş geldiniz sunumunu yaparak gelin ve damadı alkış, müzik ve görsel şölenle sahneye davet ediyoruz.
Sözlerin en güzeli ile söze başlıyoruz, Kur'an-ı Kerim tilavetinden sonra her iki aile adına kısa bir hoşgeldiniz konuşmasının ardından İlahi gurubumuz birbirinde güzel tasavvuf musikisi ve ilahi dinletisi sunmaya başlıyor
Birkaç ilahi ve ezgiden sonra sahneye semazenlerimizi davet ederek çiftimize ve davetlilere muhteşem görsel şölen ve manevi bir atmosfer sunuyoruz.

Pasta kesimi, -varsa nikâh töreni- için çiftimizi masalarına alıyoruz.
Daha sonra salon yemek ya da pasta ikramı ve takı merasimi ilahi ve ezgilerle düğünümüzü noktalıyoruz.

Nasıl olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki örnek Videoları İzleyebilirsiniz.
Efdal Organizasyon :

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.

Biz kısa sürede bir çok şahıs ve kuruma hizmet sunduk burada bizden memnun ayrılan bir kaç müşterimizi sizlere sunmak isteriz.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile 2014 Yılı Ramazan Ayı Boyunca Büyükşehir Halk İftarları Kapsamında 25 ilçenin Semazen Organizasyonunu Alnımızın akı ile tamamladık.

 

Başlıca TİKA, Başbakanlık, MEB ve Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere 2011 yılından beri bir çok okul, kamu kuruluşu ve özel sektörün düzenlediği  etkinlikleri organize ettik.

 

 

ve daha sayılarını ve isimlerini buraya alamadığımız 600 den fazla işi yine müşteri memnuniyeti esası ile sorunsuz tamamladık.

Bizim için önemli olan sizin mutlu günleirnizi dahada mutlu kılmak.

 

Design by: www.diablodesign.eu