Efdal Organizasyon 

Tel 05415586171 

 efdalorganizasyon@gmail.com

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Bebek Mevlidi Anne ve bebeğinin sağlık durumuna göre çocuğun doğumundan kırk gün sonraki müsait olunan bir günde yapılır 40 ı çıkmadan çok önemli bir zaruret yoksa tavsiye edilmez.

Sünnet Mevlidi  Sizin için nekadar anlamlı ve önemli olduğunun farkındayız siz telaşlanmayın biz buradayız. ve bu gününüzün hatıralarınızdan hiç çıkmaması için tüm ekibimiz ile yanınızdayız.

Vefat Mevlidi : Bu üzüntülü gününde Yaradanın huzuruna gönderdiğiniz sevdiğinize son vazifenizi yaparken sizin hüznünüze ortak olmaya hazırız.

Seneyi Devriye Mevlidi, Vefat eden yanıkınız ölüm tarihinde, sevdiğinizin Kuran-ı Kerim ve dualar ile  hatırlaması, Okunan Kur'an-ı Kerimleri, Edilen duaları, ve mevlidi şerifleri seneyi devriyesinde tüm sevenleri ve dostlarıyla yeniden bir araya gelerek sevdiğinizin ruhuna hediye edilmesi için biz size hizmete hazırız

Program Kur'an-ı Kerim tilaveti ve meali, mevlid-i şerifin okunması, sema gösterisi, arzu edilir ise ilahi ve tasavvuf musikisi ekibi ve dua ile tamamlanacaktır. ikram ve hediyelik ler için ayırca irtibata geçiniz.

Çocuğunuzun sünnetinde doğumunda kırkında mevlit okutmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz

Size güzel önerilerimiz var , Ünlü mevlithanların mevlid-i şerif okumaları tasavvuf müziği  ve ilahi ekibi eşliğinde sema gösterisi , ayrıca palyaço ile çocuklarınıza çeşitli etkinlik ve istediğiniz tüm organize işlemlerinde sizlere hizmet vermekten mutlu oluruz.

Mevlid Mevlüd-Mevlit-Mevlüt

Design by: www.diablodesign.eu