Efdal Organizasyon 

Tel 05415586171 

 efdalorganizasyon@gmail.com

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Bebek Mevlidi Anne ve bebeğinin sağlık durumuna göre çocuğun doğumundan kırk gün sonraki müsait olunan bir günde yapılır 40 ı çıkmadan çok önemli bir zaruret yoksa tavsiye edilmez.

Sünnet Mevlidi  Sizin için nekadar anlamlı ve önemli olduğunun farkındayız siz telaşlanmayın biz buradayız. ve bu gününüzün hatıralarınızdan hiç çıkmaması için tüm ekibimiz ile yanınızdayız.

Vefat Mevlidi : Bu üzüntülü gününde Yaradanın huzuruna gönderdiğiniz sevdiğinize son vazifenizi yaparken sizin hüznünüze ortak olmaya hazırız.

Seneyi Devriye Mevlidi, Vefat eden yanıkınız ölüm tarihinde, sevdiğinizin Kuran-ı Kerim ve dualar ile  hatırlaması, Okunan Kur'an-ı Kerimleri, Edilen duaları, ve mevlidi şerifleri seneyi devriyesinde tüm sevenleri ve dostlarıyla yeniden bir araya gelerek sevdiğinizin ruhuna hediye edilmesi için biz size hizmete hazırız

Program Kur'an-ı Kerim tilaveti ve meali, mevlid-i şerifin okunması, sema gösterisi, arzu edilir ise ilahi ve tasavvuf musikisi ekibi ve dua ile tamamlanacaktır. ikram ve hediyelik ler için ayırca irtibata geçiniz.

Çocuğunuzun sünnetinde doğumunda kırkında mevlit okutmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz

Size güzel önerilerimiz var , Ünlü mevlithanların mevlid-i şerif okumaları tasavvuf müziği  ve ilahi ekibi eşliğinde sema gösterisi , ayrıca palyaço ile çocuklarınıza çeşitli etkinlik ve istediğiniz tüm organize işlemlerinde sizlere hizmet vermekten mutlu oluruz.

Mevlid Mevlüd-Mevlit-Mevlüt

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Mehter-i Sema nedir
Mehter-i Sema Efdal Organizsyon tarafından düzenlediğimiz yeni bir organizasyondur 
Geleneklerimizi örf ve adetlerimizi özgün hatlarını bozmadan yenilikci bir yapıya dönüştürerek bu geleneklerin yok olmasını engellemeyi düstür edinen firmamız bu kapsamda tarihi değeri yüksek olan Mehter ve Sema gösterisini birleştirerek bir ilke imza atmıştır.

Bu kapsamda ortalama 15 ile 20 kişilik mehteran, tasavvuf ve semazen ekibimiz ile davetlilerinizi daha önce hiç görmediği bir gösteri ile mest etmeye hazırsanız bizimle iletişine geçebilirsiniz...

Ömer Faruk YÜCEER 05422563333

 

 

 

 

 
Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Orkestra ekibimiz alanında uzman ve eğitimli tasavvuf müziği ve ezgilere hakim yıllarca bu alanda tecrübe kazanmış bir ekiptir.

Ekibimizde ihtiyaçlarınıza fazlası ile cevap verecek seviyede Kanun, ud, ney ,org, keman, gitar, def v.b. müzisyenler temin edilmektedir.

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Tüm Organizasyonlarınızı Kendini bu alanda yetiştirmiş kaliteli ve işinin ehli Mehteran ekibimiz ile güzelleştirmek ve tarihi bir atmosferde geçirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Efdal Organizasyon tarafından yazıldı.
Kategori:

Semazen ekibimiz Ankara Mevlana Eğitim Kültür ve Sema Derneğinin kurucuları ve üyelerinden oluşan Yıllarını bu işe adamış 15 kişilik bir semazen gurubudur ve Türkiyenin Her yerine Semazen gönderebilmekteyiz.
Arzu edildiğinde daha fazla sayıdada semazen ayarlanabilir. Ayrıca Mevlevi ayinlerinide Ankara Mevlana Eğitim Kültür ve Sema Derneğimiz adına yapmaktayız.


 

 

Design by: www.diablodesign.eu